Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Дружбівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04400920) був реорганізований і увійшов до складу Іванівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

одиннадцята сесія сільської ради сьомого скликання

 

 

                                                                    

 

ДРУЖБІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА                                                  ІВАНІВСЬКОГО РАЙОНУ  ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

VІІ сесії сільської ради VІІ скликання

 

 

Про встановлення ставок

земельного податку по
Дружбівській сільській
раді

 

 

          Відповідно до статті 274,276,288.5. Податкового кодексу України,               статей 93,124 Земельного кодексу України, статей 21,22,23 Закону України     «Про оренду землі», керуючись п. 34 статті 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада

 

                                                      ВИРІШИЛА:

        Викласти у новій редакції:

       1. З 1 січня 2017 року встановити, що розмір орендної плати за земельні ділянки надані в користування фізичним та юридичним особам, розраховується в залежності від цільового призначення земельної ділянки фактичного використання та виду економічної діяльності, прийняти для розрахунку розміру орендної плати відсотків нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

       1.1. За користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення (під господарськими будівлями і дворами), для обслуговування виробничих об’єктів та споруд (склади, авто гараж,)  річна орендна плата становить 10 % від їх нормативної грошової оцінки.

       1.2. За користування земельними ділянками для обслуговування комерційних об’єктів та споруд (магазини кафе-бар) річна орендна плата становить   5 % від їх нормативної грошової оцінки.

       1.3. За користування земельними ділянками для експлуатації об’єктів зв’язку та телекомунікацій, для розміщення базових станцій мобільного зв’язку річна орендна плата становить 12 % від їх нормативної грошової оцінки.

        1.4. За користування земельними ділянками для об’єктів енергетики (електричні підстанції, електричні мережі) річна орендна плата становить                   3 % від їх нормативної грошової оцінки.

       2. Встановлені частиною першою ставки орендної плати застосовуються з урахуванням коефіцієнтів індексації, визначених Законом України «Про Державний бюджет України» на відповідний рік (2016 рік - коефіцієнт – 1,249).

          3. Вставити пільги щодо сплати земельного податку:

          3.1   для фізичних осіб

          3.1.1.  інваліди першої і другої групи;

          3.1.2. фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

          3.1.3. пенсіонери (за віком);

          3.1.4. ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

          3.1.5. фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

         3.2. Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб пунктом 3.1 цієї статті, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:    

       3.2.1. для ведення особистого селянського господарства - у розмірі не більш як 2 гектари;

       3.2.2. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах - не більш як 0,25 гектара, в селищах - не більш як 0,15 гектара, в містах - не більш як 0,10 гектара;

        3.2.3. для індивідуального дачного будівництва - не більш як 0,10 гектара;

         3.2.4. для будівництва індивідуальних гаражів - не більш як 0,01 гектара;

        3.2.5. для ведення садівництва - не більш як 0,12 гектара.

        3.3. Від сплати податку звільняються на період дії єдиного податку четвертої групи власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі за умови передачі земельних ділянок та земельних часток (паїв) в оренду платнику єдиного податку четвертої групи.

         3.4 для юридичних осіб

         3.4.1  санаторно-курортні та оздоровчі заклади громадських організацій інвалідів, реабілітаційні установи громадських організацій інвалідів;

         3.4.2 громадські організації інвалідів України, підприємства та організації, які засновані громадськими організаціями інвалідів та спілками громадських організацій інвалідів і є їх повною власністю, де протягом попереднього календарного місяця кількість інвалідів, які мають там основне місце роботи, становить не менш як 50 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить протягом звітного періоду не менш як 25 відсотків суми загальних витрат на оплату праці.

        Зазначені підприємства та організації громадських організацій інвалідів мають право застосовувати цю пільгу за наявності дозволу на право користування такою пільгою, який надається уповноваженим органом відповідно до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні".

         У разі порушення вимог цієї норми зазначені громадські організації інвалідів, їх підприємства та організації зобов'язані сплатити суми податку за відповідний період, проіндексовані з урахуванням інфляції, а також штрафні санкції згідно із законодавством;

         3.4.3. бази олімпійської та паралімпійської підготовки, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України.

         3.4.4.  органи державної влади та органи місцевого самоврядування, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів.

        3.4.5. дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форм власності і джерел фінансування, заклади культури, науки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів.

        4. Рішення набирає чинності з дня його прийняття.

        5.Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, економічних реформ в народногоспо-дарському комплексі, охорони природи і раціонального  використання природних ресурсів.

 

 

 

Сільський голова                                                                             С.С.Нестеров

 

 

 

 

 

 

 

                                  ПРОЕКТ

 

ДРУЖБІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ІВАНІВСЬКИЙ РАЙОН ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

 

РІШЕННЯ

ХІ сесії сільської ради VІІ скликання

  12.01.2017                          № _____                                 

 

Про затвердження Статуту

Дружбівської сільської ради

 

         На виконання Конституції України, керуючись підпунктом 48 пункту 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Затвердити Статут Дружбівської сільської ради у новій редакції, що додається.

2.Вважати таким, що втратило чинність рішення сорокової сесії сільської ради шостого скликання від 07.11.2014 року № 242.

3.Сільському голові Несторову С.С. провести державну реєстрацію нової редакції Статуту відповідно до вимог чинного законодавства України.

4.Сільській раді та її виконавчому комітету здійснювати свою діяльність

5.Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

СТАТУТ

територіальної громади  села Дружбівка

Іванівського району Херсонської області

ПРЕАМБУЛА

Цей Статут визначає систему органів місцевого самоврядування, їх функції та повноваження, права та обов’язки членів сільської територіальної громади, посадових осіб місцевого самоврядування, форми участі громадян у вирішенні питань місцевого значення, основні напрями розвитку сільської територіальної громади, а також встановлює порядок відповідальності органів та посадових осіб місцевого самоврядування перед територіальною громадою. Статутом встановлюється порядок реалізації гарантованого Конституцією та законами України права на здійснення місцевого самоврядування.

Цей Статут приймає Дружбівська сільська рада, висловлюючи волю та інтереси жителів села Дружбівка . Статут Дружбівської сільської територіальної громади є основним нормативно-правовим актом самоврядування територіальної громади  цих сіл.

РОЗДІЛ   І

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

Стаття 1.  Територія сільської ради

 

            Дружбівська сільська  рада розташована на території   Іванівського району на площі 4371 га і займається вирощуванням сільськогосподарських культур, їх переробкою та реалізацією.

         Межа території проходить:

< >на півдні – Новосеменівська сільська рада,на сході –   Якимівський район,на заході –  Першотравнева сільська рада,на півночі – Вольнянська сільська рада. 

 

Відстань до районного центру (смт.Іванівка) 38 км.

 

На землях Дружбівської сільської ради розташований населений пункт

с.Дружбівка.

         Усього на території ради проживає 516 осіб.     

         Земля сільської ради розташована на рівнинній території.

         Сільська рада розташована на території села Дружбівка. Вона займає центральне положення на території своїх земель та сільськогосподарських підприємств.

 

РОЗДІЛ ІІ

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

            Стаття  2.   Система місцевого самоврядування

< >Місцеве самоврядування здійснюється територіальною громадою села Дружбівка в межах прав, наданих їм Конституцією та Законами України як безпосередньо, так і через сільську раду та її виконавчий комітет.        Систему місцевого самоврядування сіл складають:територіальна громада села Дружбівка;сільська рада;сільський голова;виконавчий комітет сільської ради; органи самоорганізації населення.Кількісний склад та порядок обрання ради визначається відповідно дорішення, прийняті на місцевому референдумі шляхом прямого волевиявлення громадян;розпорядження сільського голови;акти сільської ради нормативно-правового характеру, прийняті у формі рішень;акти виконавчого комітету сільської ради, прийняті у формі рішень;акти інших виконавчих органів ради та їх посадових осіб. 

 

 Стаття  5.  Оприлюднення актів місцевого самоврядування

 

1. Члени територіальної громади мають право на одержання достовірної, об’єктивної і повної інформації щодо роботи органів та посадових осіб місцевого самоврядування.      

2. Оприлюднення актів місцевого самоврядування відбувається шляхом їх опублікування в засобах масової інформації не пізніше 15 днів з дня їх прийняття.

3. Обов’язковому оприлюдненню підлягає інформація про результати місцевих референдумів, місцевих виборів, акти органів місцевого самоврядування  нормативно-правового характеру, інші акти органів та посадових осіб місцевого самоврядування, що підлягають оприлюдненню  відповідно до вимог чинного законодавства та цього Статуту, інші акти місцевого самоврядування, які містять важливу інформацію, пов’язану з вирішенням питань місцевого значення.

4. Питання публікації інформації, яка не підлягає обов’язковому оприлюдненню, вирішують органи або посадові особи, які приймають відповідні акти.

5. Якщо оприлюднення рішення здійснюється у декілька етапів або із залученням кількох засобів масової інформації, воно вважається завершеним наприкінці того дня, коли з’явилась остання офіційно замовлена публікація.

6. На інформаційному стенді сільської ради повинні вивішуватися оголошення про порядок, місця та терміни проведення особистого прийому, інформація про проведення масових заходів у селі.

7. Не підлягають оприлюдненню:

< >акти та відомості, що стосуються ходу обговорення питань, якщо це обговорення відбувалося в закритому режимі;інформація та відомості, які відповідно до чинного законодавства становлять державну або комерційну таємницю, загрожують втручанню в особисте життя громадян;інформація, що стосується інших обставин, визначених цим Статутом тощо.8. Рішення, прийняті територіальною громадою , органами та посадовими

 

особами місцевого самоврядування, оприлюднюються на інформаційному стенді сільської ради ( в виняткових випадках – в районній газеті «Нове життя»).

9. Координацію дій щодо визначення питань, які не підлягають оприлюдненню, здійснюють секретар сільської ради.

Стаття 6. Відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування перед територіальною громадою

1. Органи та посадові особи місцевого самоврядування є підзвітними, підконтрольними і відповідальними перед територіальною громадою. Вони

періодично, але не менш як два рази на рік, інформують населення про виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку, місцевого бюджету, з інших питань місцевого значення, звітують перед територіальною громадою про свою діяльність.

2. Територіальна громада у будь-який час може достроково припинити повноваження органів та посадових осіб місцевого самоврядування, якщо вони порушують Конституцію або Закони України, обмежують права і свободи громадян, не забезпечують здійснення наданих їм законом повноважень.

3. Порядок і випадки дострокового припинення повноважень органів та посадових осіб місцевого самоврядування територіальними громадами визначаються цим та іншими законами.

 

Р О З Д І Л   ІІІ

ПРАВА, ОБОВЯЗКИ ТА ФОРМИ УЧАСТІ ЧЛЕНІВ СІЛЬСКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ У ВИРІШЕННІ ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

 

 

Стаття 7.  Члени територіальної громади

 

Членами територіальної громади села Дружбівка є громадяни України, які  постійно або тимчасово проживають у межах території ради, перебувають на статистичному обліку і не обмежені в своїх правах.

 

Стаття 8.  Обрання членів сільської територіальної громади до органів місцевого самоврядування

Члени  територіальної громади  села Дружбівка мають невід’ємне право бути обраними до органів місцевого самоврядування під час проведення місцевих виборів та формування виконавчих органів ради.

 

Стаття 9.  Форми участі членів територіальної громади у здійсненні

місцевого самоврядування

 

< >Члени територіальної громади здійснюють своє право на участь умісцеві вибори;місцевий референдум;загальні збори громадян за місцем проживання;місцеві ініціативи;громадські слухання;громадське обговорення;колективні або індивідуальні звернення жителів міста до органів і посадових осіб  місцевого самоврядування;залучення до роботи в органах місцевого самоврядування та робота на виборних посадах місцевого самоврядування;інші форми участі громадян у здійсненні місцевого самоврядування відповідно до положень цього Статуту. 

 

Стаття  10.   Місцеві вибори

 

Місцеві вибори проводяться відповідно до законів України.

Місцеві вибори є вільними та відбуваються на основі загального, рівного та прямого виборчого права шляхом таємного голосування.

        Члени сільської територіальної громади можуть у будь-який час відкликати обраних ними депутатів, або достроково припинити повноваження органів чи посадових осіб місцевого самоврядування у порядку, встановленому законами України.

 

Стаття  11. Місцевий референдум

 

 

Місцевий референдум є вищою формою здійснення місцевого самоврядування. Вона полягає в можливості безпосереднього вирішення членами сільської територіальної громади з правом голосу важливих питань місцевого значення. Проведення місцевого референдуму визначається законом України.

 

 

Стаття 12.  Загальні збори громадян

 

Загальні збори громадян за місцем проживання є однією з форм їх безпосередньої участі у вирішенні питань місцевого значення. Вони можуть скликатися по вулицях, в організаціях та установах на вимогу більшості громадян.

Загальні збори громадян можуть  скликатися за власною ініціативою сільського голови, органів самоорганізації населення, депутатів Дружбівської сільської ради відповідного виборчого округу та виконавчого комітету.

Час, місце проведення та порядок денний загальних зборів визначає ініціативна група, уповноважена відповідними громадянами, сільський голова або посадові особи, визначені сільським головою, депутатами сільської ради та виконавчим комітетом.

На загальних зборах можуть обговорюватися питання загальносільського  та внутрішньотериторіального значення, а також питання, віднесені до відання органів місцевого самоврядування. За підсумками проведення зборів їх учасники можуть приймати відповідні рішення, що мають рекомендаційний характер. Зазначені рішення можуть стосуватися питань:

< >створення органів самоорганізації населення;здійснення заходів та проведення робіт з благоустрою, надання шефської та спонсорської  допомоги на громадських засадах;сприяння охороні громадського порядку та безпеки;що потребують врегулювання органами місцевого самоврядування;проведення міського референдуму з питань, віднесених законом до повноважень місцевого самоврядування;запровадження зборів на засадах добровільного самооподаткування в межах чинного законодавства. 

 

 

Стаття 13.  Порядок внесення та розгляду місцевих ініціатив

    

Члени сільської територіальної громади мають право ініціювати в порядку місцевої ініціативи розгляд сільською радою будь-якого питання, віднесеного Конституцією і законами України до відання місцевого самоврядування. Місцева ініціатива передбачає внесення до сільської ради проекту акта сільської територіальної громади нормативно-правового характеру з питань, віднесених до її відання.

Суб’єктом місцевої ініціативи може бути ініціативна група членів сільської територіальної громади чисельністю не менше 1/10 населення громади.

Розгляд питання, внесеного в порядку місцевої ініціативи, відбувається на відкритому пленарному засіданні сільської ради за неодмінною участю представників, делегованих  ініціативною групою.

Проекти актів сільської територіальної громади нормативно-правового характеру, внесених у порядку місцевої ініціативи, які підтримані підписами членів сільської територіальної громади, підлягають оприлюдненню відповідно до цього Статуту і внесенню до порядку денного сесії сільської  ради.

Ухвалені міською радою рішення з питань, внесених у порядку місцевої ініціативи, підлягають оприлюдненню відповідно до  цього Статуту.

 

Стаття  14.  Громадські  слухання

 

Громадські слухання – одна із форм здійснення місцевого самоврядування безпосередньо членами сільської територіальної громади. Під час проведення громадських слухань мешканці села Дружбівка мають право вносити пропозиції та порушувати будь-які питання, вирішення яких належить до відання місцевого самоврядування.

Громадські слухання є однією з форм реалізації членами сільської територіальної громади своїх прав щодо здійснення нагляду за діяльністю обраних нею органів і посадових осіб місцевого самоврядування, що є

підзвітними, підконтрольними та відповідальними перед нею. Як правило, громадські слухання відбуваються з приводу щорічного звітування сільським головою про свою роботу на відкритій зустрічі з громадянами, якщо їх проведення не ініційовано з іншого питання. Під час цієї зустрічі можуть заслуховуватися й інші посадові особи місцевого самоврядування, а також депутати сільської ради.

Проведення громадських слухань можуть ініціювати:

 

< >сільський голова за власною ініціативою або ініціативою сільської ради;органами самоорганізації населення;членами територіальної громади у кількості не менше, ніж 250 осіб. депутати сільської ради, посадові особи органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади;депутати та посадові особи органів місцевого самоврядування попереднього скликання;представники органів самоорганізації населення;представники політичних партій, громадських організацій, легалізованих у встановленому законом порядку;представники трудових колективів.обрання в якості спеціалістів та експертів до складу тимчасових контрольних комісій;обрання до складу комісій, що утворюються на громадських засадах при органах та посадових особах місцевого самоврядування, перелік яких та положення про які затверджує сільська рада;опрацювання на громадських засадах питань та пропозицій, що віднесені до компетенції органів місцевого самоврядування, за зверненнями депутатів сільської ради, зокрема від відповідних виборчих округів, абоорганів місцевого самоврядування та посадових осіб.

 

 

РОЗДІЛ ІУ

СІЛЬСКИЙ ГОЛОВА ТА ІНШІ ПОСАДОВІ ОСОБИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

 

Стаття 18. Повноваження сільського голови

1. Повноваження сільського голови починаються з моменту оголошення сільською виборчою комісією на пленарному засіданні ради рішення про його обрання. Повноваження сільського голови закінчуються в день відкриття першої сесії сільської ради, обраної на наступних чергових місцевих виборах, або, якщо рада не обрана, з моменту вступу на цю посаду іншої особи, обраної на наступних місцевих виборах, крім випадків дострокового припинення його повноважень

2. У разі звільнення з посади сільського голови у зв'язку з достроковим припиненням його повноважень або його смерті, а також у разі неможливості здійснення ним своїх повноважень повноваження сільського голови здійснює секретар сільської ради. Секретар сільської ради тимчасово

здійснює зазначені повноваження з моменту дострокового припинення повноважень сільського голови і до моменту початку повноважень сільського голови, обраного на позачергових виборах відповідно до закону, або до дня відкриття першої сесії сільської ради, обраної на чергових місцевих виборах.

3. Не пізніш як на п'ятнадцятий день після звільнення з посади або смерті сільського голови особа, яка на цей час відповідно до закону здійснює повноваження сільського голови, звертається до Верховної Ради України з клопотанням щодо призначення позачергових виборів сільського голови.

4. Сільський голова:

1) забезпечує здійснення у межах наданих законом повноважень органів виконавчої влади на відповідній території, додержання Конституції та законів України, виконання актів Президента України та відповідних органів виконавчої влади;

2) організує в межах, визначених цим Законом, роботу відповідної ради та її виконавчого комітету;

3) підписує рішення ради та її виконавчого комітету;

4) вносить на розгляд ради пропозицію щодо кандидатури на посаду секретаря ради;

5) вносить на розгляд ради пропозиції про кількісний і персональний склад виконавчого комітету відповідної ради;

6) вносить на розгляд ради пропозиції щодо структури виконавчих органів ради, апарату ради та її виконавчого комітету, їх штатів, встановлених відповідно до типових штатів, затверджених Кабінетом Міністрів України;

7) здійснює керівництво апаратом ради та її виконавчого комітету;

8) скликає сесії ради, вносить пропозиції та формує порядок денний сесій ради і головує на пленарних засіданнях ради;

9) забезпечує підготовку на розгляд ради проектів програм соціально-економічного та культурного розвитку, цільових програм з інших питань самоврядування, місцевого бюджету та звіту про його виконання, рішень ради з інших питань, що належать до її відання; оприлюднює затверджені радою програми, бюджет та звіти про їх виконання;

10) призначає на посади та звільняє з посад керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності відповідних територіальних громад, крім керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів;

11) скликає загальні збори громадян за місцем проживання;

12) забезпечує виконання рішень місцевого референдуму, відповідної ради, її виконавчого комітету;

13) є розпорядником бюджетних коштів, використовує їх лише за призначенням, визначеним радою;

14) представляє територіальну громаду, раду та її виконавчий комітет у відносинах з державними органами, іншими органами місцевого самоврядування, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, громадянами, а також у міжнародних відносинах відповідно до законодавства;

15) звертається до суду щодо визнання незаконними актів інших органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади,

підприємств, установ та організацій, які обмежують права та інтереси територіальної громади, а також повноваження ради та її органів;

16) укладає від імені територіальної громади, ради та її виконавчого комітету договори відповідно до законодавства, а з питань, віднесених до виключної компетенції ради, подає їх на затвердження відповідної ради;

17) веде особистий прийом громадян;

18) забезпечує на відповідній території додержання законодавства щодо розгляду звернень громадян та їх об'єднань;

19) бере участь у здійсненні державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності в межах та у спосіб, встановлені Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

20) здійснює інші повноваження місцевого самоврядування, визначені цим та іншими законами, якщо вони не віднесені до виключних повноважень ради або не віднесені радою до відання її виконавчих органів;

21) видає розпорядження у межах своїх повноважень.

5. Сільський голова несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому законом повноважень.

6. При здійсненні наданих повноважень сільський  голова є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед територіальною громадою, відповідальним - перед відповідною радою, а з питань здійснення виконавчими органами ради повноважень органів виконавчої влади - також підконтрольним відповідним органам виконавчої влади. Сільський голова щорічно звітує відповідно сільській, селищній, міській раді про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами відповідної ради.

     7. Сільський  голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами. На вимогу не менше половини депутатів відповідної ради сільський голова зобов'язаний прозвітувати перед радою про роботу виконавчих органів ради у будь-який визначений ними термін.

                                                             

Стаття 19. Секретар сільської ради

1. Секретар сільської ради працює в раді на постійній основі.

2. Секретар ради обирається радою з числа її депутатів на строк повноважень ради за пропозицією сільського голови.

3. Пропозиція щодо кандидатури секретаря ради може вноситися на розгляд ради не менш як половиною депутатів від загального складу відповідної ради у разі, якщо:

-  на день проведення першої сесії сільської ради, обраної на чергових виборах, не завершені вибори відповідно сільського голови;

- рада не підтримала кандидатуру на посаду секретаря ради, запропоновану сільським головою;

-  протягом тридцяти днів з дня відкриття першої сесії сільської ради сільський голова не вніс кандидатуру на посаду секретаря ради;

- на наступній черговій сесії після виникнення вакансії секретаря ради у зв'язку з достроковим припиненням його повноважень сільський голова не вніс на розгляд ради кандидатуру на посаду секретаря ради;

- посада секретаря ради стає вакантною під час вакантності посади сільського голови у зв'язку з достроковим припиненням його повноважень.

4. У разі якщо рада не підтримала кандидатуру, внесену на її розгляд не менш як половиною депутатів від загального складу ради згідно з пунктом 2 цієї частини, наступну пропозицію щодо кандидатури секретаря ради вносить сільський голова.

5. Секретар сільської, селищної, міської ради не може суміщати свою службову діяльність з іншою посадою, у тому числі на громадських засадах (крім викладацької, наукової та творчої роботи в позаурочний час), займатися підприємницькою діяльністю, одержувати від цього прибуток, якщо інше не передбачено законом.

6. Секретар сільської ради:

1) у випадку, передбачених законодавством, здійснює повноваження сільського  голови;

2) скликає сесії ради; повідомляє депутатам і доводить до відома населення інформацію про час і місце проведення сесії ради, питання, які передбачається внести на розгляд ради;

3) веде засідання ради та підписує її рішення;

4) організує підготовку сесій ради, питань, що вносяться на розгляд ради;

5) забезпечує своєчасне доведення рішень ради до виконавців і населення, організує контроль за їх виконанням, забезпечує офіційне оприлюднення рішень ради, які відповідно до закону є регуляторними актами, а також документів, підготовлених у процесі здійснення радою регуляторної діяльності, та інформації про здійснення радою регуляторної діяльності;

6) за дорученням сільського, селищного, міського голови координує діяльність постійних та інших комісій ради, дає їм доручення, сприяє організації виконання їх рекомендацій;

7) сприяє депутатам ради у здійсненні їх повноважень;

8) організує за дорученням ради відповідно до законодавства здійснення заходів, пов'язаних з підготовкою і проведенням референдумів та виборів до органів державної влади і місцевого самоврядування;

9) забезпечує зберігання у відповідних органах місцевого самоврядування офіційних документів, пов'язаних з місцевим самоврядуванням відповідної територіальної громади, забезпечує доступ до них осіб, яким це право надано у встановленому порядку;

10) вирішує за дорученням сільського, селищного, міського голови або відповідної ради інші питання, пов'язані з діяльністю ради та її органів.

7. Секретар сільської ради може за рішенням ради одночасно здійснювати повноваження секретаря виконавчого комітету сільської ради.

8. Повноваження секретаря сільської, селищної, міської ради можуть бути достроково припинені за рішенням відповідної ради.

 

РОЗДІЛ У

СІЛЬСЬКА РАДА

 

                                             Стаття 20.   Сільська рада

1.Сільська  рада складається з депутатів, які обираються жителями села Дружбівка на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування.

2. Порядок організації і проведення виборів депутатів визначається законом.

3. Рішення про загальний склад сільсокї ради приймається сільською радою поточного скликання не пізніше як за 50 днів до дня місцевих виборів.

4. Загальний склад сільської ради має становити (при чисельності до 1 тисячі жителів) – від 12 до 16 депутатів включно. І тільки парну кількість депутатів.

5. Рада вважається повноважною за умови обрання не менш як двох третин депутатів від загального складу ради.

 У разі якщо до ради обрано менше двох третин її складу, до обрання необхідної кількості депутатів продовжує здійснювати повноваження рада попереднього скликання.

6. У разі дострокового припинення повноважень деяких депутатів, внаслідок чого до складу ради входить менш як дві третини депутатів, до обрання необхідної кількості депутатів така рада вважається повноважною за наявності більше половини депутатів від загального складу ради.

7. Строк повноважень сільської ради, обраної на чергових місцевих виборах, визначається Конституцією України .

8. Повноваження сільської  ради, обраної на позачергових, повторних або перших виборах, закінчуються в день відкриття першої сесії відповідної ради, обраної на наступних (чергових або позачергових) виборах.

 

         Стаття  21.  Депутати  сільської ради

 

Депутати міської ради обираються жителями сільської територіальної громади з правом голосу на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування відповідно до Конституції України, Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та іншими законами України.

Депутати сільської ради, крім секретаря ради, здійснюють свої депутатські повноваження на громадських засадах. Виконання депутатами своїх повноважень, повідомлення посадових осіб за основним місцем р


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *